Oficjalna strona Klubu

W meczu towarzyskim młodziki Pogoni zmierzyli się z drużyną Lwowskiego Fachowego Koledżu – „Karpaty”.

W piątek, 1 października, młodziki lwowskiej Pogoni zmierzyli się meczu towarzyskim z drużyną Lwowskiego Fachowege Koledżu – „Karpaty”.

Pierwsza połowa meczu była dla Pogoni. Cała drużyna dobrze weszła w mecz i wysokim pressingiem zasiadła na połowie gospodarzy.  W 31 min za faul w polu karnym Pogończycy zdobyli prawo na „strzał z jedenastki”, który skutecznie zrealizował  J. Panczyszyn.

Na początku drugiej połowy rzutem, za przewinienie w polu karnym, zostali już ukarani Pogończycy, jednak Szwagulak obronił bramkę niebiesko-czerwonych.

W końcówce meczu drużynie LFK-a udało się jednak wyrównać wynik spotkania, gdy po wrzutce w pole karne zawodnik gospodarzy wyprzedził obrońców Pogoni i wpakował piłkę w prawy górny róg 1-1.

Po meczu oba zespoły wykonały serię rzutów karnych, w której Pogończycy odnieśli zwycięstwo 5-4.