Oficjalna strona Klubu

„Feniks-Stefano” Podmonastyr – „Pogoń” Lwów 4-2, juniorzy 0-5. Wideorelacje z meczu

„Feniks-Stefano” Podmonastyr – „Pogoń” Lwów  4-2, juniorzy 0-5. Wideorelacje z meczu

Seniorzy Pogoni tracą trzy punkty w Podmonastyrzu. Początek pierwszej połowy wróżył zdobycia punktów z „Feniksem”. W środku pierwszej połowy na tablicy było widoczne remisowe 1-1. Pechowym jednak był koniec pierwszej połowy spotkania gdy gospodarze objęli prowadzenie a już za kilka minut Pogończycy grali w mniejszości. Za niebezpieczny poślizg sędzią ukarał drugą żółtą kartką Bycka.  W drugiej połowie Pogoń straciła kolejne dwie bramki. Jednak w końcówce meczu jedną bramkę udało się odrobić 4-2 dla gospodarzy.

Widowiskowym meczem był pojedynek juniorów klubu.  Nie zważając   na stałe ataki Pogończyków w pierwszej połowie udało się realizować tylko jedną akcję.  Jednak w końcu drugiej połowie obrona „Feniksu” padła. Za krótki czas młodym Pogończykom udało się strzelić aż 4 bramki. Końcowy wynik 0-5 dla lwowskiej Pogoni.