Oficjalna strona Klubu

LKS „Pogoń” Lwów 0:3 FC „Torczenowice” (juniorzy 4:1)

17 maja seniorzy Pogoni przystąpili do niedzielnego spotkania ligowego przeciwnikiem których była drużyna FC „Torczenowice”. Goscie z Torczynowic od początku przejęli inicjatywę. Początek spotkania to chaotyczna gra Pogoni i wiele niecelnych strzałów gości. Próby przejęcia inicjatywy i budowa własnych ataków nie przyniosły żądanego skutku a gra obrony w pewnych momentach irytowały kolegów z drużyny.

Pierwsza bramka dla gości wpadła w 19 min. spotkania gdy z pomyłki obrońców gospodarzy skorzystał napastnik Torczenowic.

Wyrównać spotkanie mógł Andzrej Smaluch ale po jego strzale piłka trafiła w słupek.

Druga bramka dla gości wpadła w 32 minucie.

Po przerwie trener Łemiszko zmienił dwóch obrońców jednak nie zmieniło to gry. Ostatni go dla gości wleciał w bramkę Pogoni w 57 minucie.

Swe bramkowe okazje przy końcu spotkania Pogończycy nie wykorzystali.

Swą dobrą grą cieszą juniorzy Pogoni, którzy pokonali gości z wynikiem 4:1. Jest to piąte z rzędu zwycięstwo niebiesko-czerwonych