Oficjalna strona Klubu

Pogoń gorsza od Junosti z Białek Wielkich

Wyjazdowy mecz Pogoni z Junistią z Białek Wielkich odbył się ze znaczną przewagą gospodarzy. Obecni mistrzowie Premier Ligi Obwodowej nie dali szansy Pogończykom. Już w 6. minucie meczu po udanym zagraniu rzutu różnego gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu 1:0. Wskutek napastnik rywali w 15 min gry mocnym strzelił w górny róg bramki zaskoczył Woronowskiego – 2:0. W środku pierwszej połowy gospodarze zwiększyli swą przewagę do 3:0.

W drugiej połowie spotkania Pogończycy mieli kilka okazji, aby nadrobić straty, ale dużo braku w wykończeniu akcji oraz udane kontrataki gości zwiększyli przewagę Junosti z Białek Wielkich do 5-0. (78 i 83 min meczu)

Niestety problemy finansowe i nieznane losy lwowskiej drużyny wpływają na grę niebiesko-czerwonych. Już w najbliższą sobotę 26 czerwca Pogończycy zmierzą się z aktualnym liderem w tabeli – FC „Kulikowem”