Oficjalna strona Klubu

Pogoń Lwów zdobyła zwycięstwo w halowym Turnieju z okazji Święta Niepodległości Polski

W dniu 16 listopada w hali Dynamo odbył się turniej z okazji Święta Niepodległości Polski. W halowym turnieju wzięły udział cztery drużyny, który od lat reprezentują Amatorką Ligę Polaków: Pogoń Lwów Amatorka A, Pogoń Lwów Amatorska B, Premiera Lwowska oraz Reprezentacja Lwowa. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Po sześciu meczach został wyłoniony tegoroczny zwycięzca turnieju, którym stała Pogoń Lwów Amatorska A. Drugie miejsce wywalczyła Premiera Lwowska, brąz zdobyła Pogoń Lwów Amatorska B, a na miejscu czwartym została Reprezentacja Lwowa.

Drużyny, które wywalczyły „turniejowe podium”, otrzymały z rąk prezesa lwowskiej Pogoni pamiątkowe puchary, a zwycięzca tegorocznego turnieju voucher na kwotę 5000.00 hrywien na zakup sprzętu sportowego.

Projekt współfinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach wsparcia Polonii i Polaków za granicą.