Oficjalna strona Klubu

Pogoń zakończyła sezon ligowy przegraną z „Feniksem”

W niedzielę, 29 października o godz. 15:00, Pogoń Lwów zagrał swój ostatni mecz ligowy, W Podmonasterzu piłkarze ze Lwowa zmierzyli się z Feniks-Stefano”. Wygrana Pogończyków gwarantowała zajęcie czwartego miejsce w tabeli. Pomimo dobrego dpa Pogoni początku meczu i uzyskaniu szybkiej bramki w 3 min spotkania Pogończykom nie udało się utrzymać przewagę w spotkaniu. Tuż przed gwizdkiem na przerwę „Feniks” strzelił wyrównującą bramkę „do szatni”  a w drugiej połowie meczu uzyskał aż trzy bramki w udanych kontratakach. W końcu zmagania Pogoń strzeliła drugą bramkę, która podsumowała wynik spotkania 4-2 dla gospodarzy. Pogoń zajmuje 6 miejsce w tabeli, którą w przypadku wygranej FC „Sambor” z „Feniks-Stefano” w dniu (5.11) może utrać lądując na 7 miejscu.

Juniorzy Pogoni wygrali spój mecz „Feniks-Stefano” 3:2