Oficjalna strona Klubu

Pogoń znów ratuje remis w ostatniej minucie meczu

Obie drużyny potrzebowały kilkanaście minut, by dobrze wejść w mecz. Około 20. minuty dobrą akcję przeprowadził Oleg Podlesiecki, lecz jego strzał był niecelny.

W 35. minucie było już 1:0, po tym, jak zawodnik Górnika mocnym strzałem z 30 metrów celnie trafił w górny róg bramki.

Po przerwie Pogoń ruszyła masowo do ataku, aby zmienić wynik spotkania. Jednak ataki Pogoni nie przynosiły skutków.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy, trzeźwym umysłem popisał się Bogdan Wilczyński, który w ostatniej minucie spotkania po wykonaniu rożnego głową skierował futbolówkę do bramki gospodarzy, wyrównując stan meczu. Watro, dodać, że to drugie z kolei mecz, w którym Pogoń w ostatniej minucie ratuje się od porażki.

Juniorzy klubów remisowali 0-0