Oficjalna strona Klubu

Sambor – Pogoń 2:2. Cenny punkt na wyjeździe

Wyjazdowy mecz 17 kolejki Premier Ligi Obwodowej rozpoczął się bardzo dobrze dla Pogończyków. W 20 min po wykonaniu rożnego Paraszczyn wyprzedził obrońców rywali i wpakował piłkę do siatki Sambora. Z jednobramkową przewagą drużyny poszli na przerwę. Druga połowa rozpoczęła się z serii ataków Sambora. W 57 min po wrzucie w pole karne z wykonywanego wolnego piłka znalazła napastnika FC Sambora, który stał bez opieki obrońców Pogoni i skorzystał z tej okazji 1-1. Po wyrównującej bramce gra nieco się uspokoiła. Jednak w tym meczu były jeszcze niespodzianki. W 89 min napastnik Sambora wdarł się w pole karne Pogoni. Na pierwszy strzał Woronowski odreagował, lecz po odbiciu piłka trafiała pod nogi rywala, który strzelił futbolówkę już do pustej bramki. Jednak Pogończykom udało się wrócić do Lwowa z cennym punktem. W 92 min korzystając z zamieszania w polu karnym Sambora, Ilkiw wyrównał wynik meczu 2-2.