Oficjalna strona Klubu

З перемогою на літню перерву

З перемогою на літню перерву

Матч розпочався з гострих атак Погоні, що швидко вплинуло на результат. Гості пропустили швидкі два голи. Спершу захисник „Енергетика” приймав м’яч, однак послизнувся і впав. Гравець „Погоні” Віталій КУДРИК підібрав шкіряного, вийшов сам на сам із голкіпером і забив. Невдовзі львів’яни подвоїли свою перевагу – 2:0 (результативним ударом відзначився Роман БОЙКО). Отримавши конфортну перевагу гравці Погоні відлали ініцятиву Енергетикам та пробували свого щастя в контратаках. Під час однієї з них Погонь потроєла перевагу авто голу Віталій КУДРИК. Гості, щоправда, скоротили відставання в рахунку – Володимир НІКОЛАЄВ із 20-ти метрів поклав м’яч у дальній кут – 3:1.

За кілька хвилин до перерви львівяни реалізували  кутовий, м’яч відскочив до Олега ЯЦЕНКА, котрий головою спрямував круглого у ворота – 4:1.

В друній половині „Енергетики” поступово відвели гру від власних воріт.  На 72-ій хвилині гравець „Енергетика” – Ярослав Кадай увірвався у штрафний майданчик суперників, де проти нього зіграли не за правилами – арбітр призначив пенальті, яке реалізував Василь МАЛИНОВСЬКИЙ – 4:2.

Наприкінці поєдинку Віталій КУДРИК втретє забив гол, після потужного удару  м’яч рикошетом від ноги захисника „Енергетика” залетів у ворота – 5:2.

Матч юнаків не відбувається оскільки гості не приїхали на матч. Саудівська бригада зафіксувала технічну звитягу львівян 3-0.