Oficjalna strona Klubu

Любомир Корнєєв: «Думаю, що по грі не поступались, а моментами навіть перегравали гравців суперника»

Любомир Корнєєв: «Думаю, що по грі не поступались, а моментами навіть перегравали гравців суперника»

Крайній оборонець «Погоні», Любомир Корнєєв, який провів чудовий матч і на своєму фланзі не давав гравцям «Миколаєва» створити бодай щось конструктивне, поділився своїми думками щодо поразки в останньому матч Прем’єр-ліги Області.

Про враження після гри: Розчарування. Всі ми дуже хотіли виграти, але три очки вивозить «Миколаїв».Я думаю,що по грі ми не поступалися,а моментами навіть перегравали гравців суперника.Поразка є поразка. Нам потрібно зробити висновки і готуватися до наступних ігор.

Про суперника і боротьбу у матчі: В таких поєдинках, коли 3 очки на вагу золота для обидвох команд завжди буде багато боротьби і різних дрібних, і не тільки, фолів. Я не думаю, що ця гра була важкою. Так вона була надзвичайно важливою але нам багато чого вдавалося, ми швидко виходили в контратаки, впевнено захищалися(окрім двох моментів з пропущеними мячами) і часом пресингували суперника на їхній половині поля і змушували помилятися.але не вистачало завершення нашим атакам.
.
Про гру «Погоні» в обороні: Ми пропустили двічі. Ми програли, адже гра триває до фінального свистка.Можна грати надійно без серйозних провалів до 85 хвилини і пропустити гол, а потім за декілька секунд до завершення матчу другий. Нікому не цікаво як захист грав до пропущених голів, але запамятають як ми помилилися і пропустили дуже необов’язкові м’ячі.Тому ми не впоралися зі своїм завданням і зазнали поразки.

Про гру до забитого голу: Команди грали обережно, бо всі розуміли важливість набраних очків. Звичайно коли перший тайм закінчується з рахунком 0-0, тоді у другому таймі забитий гол – заявка на хороший результат. Але ми в першій грі повели в рахунку і пропустили,а на останій секунді матчу заробили пенальті і вирвали перемогу.Тому за ті хвилини, що в нас залишались, потрібно було постаратися забити.але, на жаль, не вийшло.

Про вкотре пропущені голи зі стандартів: Ми розбирали наші пропущені мячі і найбільше акцентували увагу на стандартах, а саме – грі на другому поверсі. Віталій Сергійович (гол.тренер) до гри з «Миколоївом» нас підготував добре: ми розібрали наші слабкі сторони, попрацювали над сильними, награли різні комбінації. Декілька з них навіть дуже добре виходили в матчі. Але ми мали куди краще це все перенести на поле. Але вийшло так, що ми покинули поле з двома пропущенами м’ячами. Дуже шкода тренера,бо він вірить в кожного з нас як і в команду,а ми вкотре його підводимо.

Про поразку, як мотивацію на наступні матчі: Звичайно, як я казав, поразка є поразкаю Але поразка при хорошій грі дає впевненості в завтрашній день.Тренер перед грою сказав:важливою буде індивідуальна боротьба: хто буде поступатися в моментах(ногу не поставить,за мячем не добіжить, верхові дуелі програє,на підбір не встигне), той і програє.Тому такий результат – два моменти, два пропущених гола. Але голови не опускаємо: в нас попереду хороша гра з «Самбором», тому ми готуєм їм гарячу відповідь на гру першого кола.