Oficjalna strona Klubu

«Погонь» у боротьбі зазнає поразки від «Миколаєва» на останніх хвилинах

«Погонь» у боротьбі зазнає поразки від «Миколаєва» на останніх хвилинах

У неділю «Погонь» приймала ФК «Миколаїв». Принциповою цю зустріч робило те, що обидві команди були неподалік одна від одної у турнірній таблиці. Перемога «Погоні» дозволяла «червоно-синім» відірватись від «Миколаєва» на 5 очок. Перемога гостей давала їм змогу обігнати «Погонь» у турнірній таблиці.
Почали команди з доволі рівної гри, з мінімальною перевагою у контролі м’яча ФК «Миколаїв». Гості намагались створювати позиційні атаки, однак на заваді ставала збалансована гра в захисті «Погоні». Належне слід віддати крайнім оборонцям команди, Любомиру Корнєєву і Михайлу Мацюпі, які своїми діями нівелювали атакувальні намагання суперника ще на підступах до штрафного майданчика. Починання «Погоні» в атаці часто закінчувались неточними передачами: забагато сумбуру спостерігалось у атаці господарів.
До 25-ї хвилини суперники грали без моментів, допоки Роман Бойко нарешті не завдав першого удару з-за меж штрафного. Неприємний удар з відскоком від газону пролетів всього у кількох сантиметрах від правої стійки. На 34-ій хвилині 19-й номер суперника завдавав схожого удару, але вже у наші ворота, та постріл вийшов сильно неточним. Ще через хвилину той самий гравець гостей вийшов на вільний простір, скориставшись помилкою центральних захисників «Погоні», але в останню мить наш оборонець, Святослав Гірний, своєчасно заблокував удар. Хоч господарі і тримали м’яч краще, та якоїсь особливої небезпеки для «Погоні» у першій половині зустрічі це не завдавало. Роман Бойко виводив на ударну позицію Олега Чуниса, але пас був засильним і воротар зіграв на виході, зафіксувавши м’яч у руках. У самому кінці першого тайму «Миколаїв» подавав кутовий. Гравець суперника виграв єдиноборство у повітрі, м’яч ледь не влетів у ворота, просвистівши у міліметрах від поперечки. Перша половина ознаменувалась боротьбою, відповідно багатьма фолами і стандартами зі сторони обох команд.
Подібна гра продовжилась і у таймі другому. На 57-ій хвилині все той же 19-й номер «Миколаєва» пробивав здалеку: Олег Чеботар впевнено зафіксував шкіряний снаряд у руках. На 65-ій хвилині гравці «Погоні» заробили штрафний. Після подачі м’яч опинився на куті воротарського майданчика у ногах 22-го номеру, Віктора Барабаша. Його удар прийняв на себе захисник, перевівши головою круглого на кутовий. Хвилиною пізніше м’яч потрапив у руку захисника «Миколаєва». З 20-и метрів стандарт виконував Андрій Сухій, але удар пройшов вище. У середині другої половини Віктор Барабаш виконав чудовий навіс з лівого флангу. Ніким неприкритий Йосиф Дудок пробив головою, удар прийшовся по центру, що не завадило голкіперу без проблем забрати м’яч у руки.
Чим ближче було до завершення, тим більшою була напруга у матчі. Було зрозуміло, що гра йде до забитого м’яча. На жаль, фортуна була не на стороні «Погоні». У останні десять хвилин «червоно-сині» пропустили два голи, і обидва зі стандарту. Спочатку з кутового верхову подачу успішно замкнув 5-й номер ФК «Миколаїв», а ще через 7 хвилин схожий гол, тільки вже навісом зі штрафного забив 10-й номер суперника. З останніх матчів «Погоні» можна зрозуміти, що стандартні положення – слабке місце команди, над чим потрібно попрацювати. Від так – поразка 0:2 у домашніх стінах. Чекаємо наступного поєдинку, аби реабілітуватись в очах рідних вболівальників.