Oficjalna strona Klubu

Подяка за реалізацію “Турніру Двох Міст Armada Cup 2018 році за Кубок Президента ЛКС Погонь Львів”.

Подяка за реалізацію “Турніру  Двох Міст  Armada Cup 2018 році за Кубок Президента  ЛКС Погонь Львів”.

Від імені Львівської Спортивного Клубу Погонь хочемо подякувати нашим гостям, спортивних діячам та спонсорам за їх внесок і підтримку в реалізації “Турніру Двох Міст Armada Cup 2018 році за Кубок Президента ЛКС Погонь Львів”.

Пану Пьотру Дунін-Сулігостовському багатолітньому президенту Вісла Кракова, пану Мирославу Шимковяку, багаторазовому футболісту Збірної Польщі, Чемпіону Польщі у складі Вісли та Відзева. Марку Конєчном директору Футбольної Академії У 21 який на високому рівні провів турнір.

Дякуємо Спонсорам та Партнери турніру за матеріальну та фінансову підтримку заходу а саме:

ПАТ ІДЕА БАНК в особі пані Анни-Марії Романчук.

KRAKOWSKIEMU BANKU WSÓŁDZIELCZEMU, в особі п. Мацеєм Дроздовським.

КОМПАНІЇ CLS в особі президента Мариуша Зісіка.

Дякуємо Вам за допомогу в організації турніру Генерального Консула Польщі у Львові п. Рафала Вольського і представників Львівської Міської Ради за допомогу в підготовці цієї події.

Слова вдячності керуємо п. Івану Яремко та професору Здзіславу Беднарку за лекцію “Як футбольний матч приїхав до Львова”

Дякую за організацію Турніру Двох Міст Armada Cup 2018 пані Домініці Стерлінській за організаційну допомоги та постійну турботу.

Дякуємо волонтерам, тренерському колективу, суддям, медичній допомозі та всім тим, хто брав участь у організації турніру.