Oficjalna strona Klubu

«Тренер дав завдання не розслаблятись», – Роман Бойко після товариської гри з «Фенікс-Стефано»

«Тренер дав завдання не розслаблятись», – Роман Бойко після товариської гри з «Фенікс-Стефано»

Один з лідерів команди, Роман Бойко, дав післяматчеве інтерв’ю нашому сайту, в якому розповів про свої враження від спарингу, а також завдання, які ставить «Погонь» на решту сезону.


Про матч
Тренер дав завдання не розслаблятись, тому що команда, проти якої ми грали, займає перше місце в Першій лізі Області. Була підготовка наших футболістів, які мають грати у фіналі аматорського чемпіонату – це Іван Юськевич, Андрій Сухій, Любомир Корнєв. А для нас, решти основного складу, цей матч, в першу чергу, був з підвищеною відповідальністю задля підтримки форми. Також завданням було дати бій і показати, що ми команда, яка є вище у класі.
Про забитий гол
Я думаю, Іван Юськевич забив гарніший гол, ніж я (сміється). Ми всі були здивовані, дуже красивий гол. Також Олег Чунис забив трудовий гол, пішов в пресинг. Ну і мені вийшло непогано пробити зльоту після розіграшу кутового.
Про плани на майбутнє
З хорошим настроєм підходимо до майбутньої гри з «Чорним островом», сподіваємося, що буде позитивний результат для нас. Підготовка проходить у звичному режимі. Нам потрібно набирати очки, щоб зачепитись за місце вище 5-го, адже наше завдання потрапити в п’ятірку.