Oficjalna strona Klubu

«Є такі матчі, де якість гри відходить на другий план», – Віталій Лобасюк, головний тренер ЛСК «Погонь»

«Є такі матчі, де якість гри відходить на другий план», – Віталій Лобасюк, головний тренер ЛСК «Погонь»

Рахунком ви, мабуть, задоволені, адже він є розгромним, а чи задоволені грою?
Команді просто треба було виграти. Є такі матчі, де якість гри відходить на другий план після певної невдачі. Ми добре грали з «Соснівкою», особливо у першому таймі, добре грали з «Демнею», я повністю був задоволений грою. З «Гітче» була слизька гра. Важлива перемога, нехай в таких матчах, як сьогодні, якою вона б не була гра. Коли все ж її вдається здобути, то це команду надихає. Від цього команда починає по-новому ставитись до футболу, тобто набирається емоцій і зовсім по-іншому дивиться на свою справу.
Була якась особлива підготовка до «Острова», чи тренувались у звичному режимі?
В нас такий склад, що поєднуються футболісти і молоді, і досвідчені, і в мене завдання стоїть, аби вони якнайбільше здобули у футболі. Я вимагаю, щоб ми ставились до гри з повагою та самовіддачею, якою вона б не була: товариською чи офіційною, адже без цього всього футболіст не прогресує. І головне завдання, щоб команда робила у поєдинках те, що ми тренуємо на тренуваннях, тому що не може бути такого, що ми на тренуваннях робимо одне, а у грі зовсім інше. Тоді всі будуть задоволені, і я, і президент, і гравці, і ми отримуватимемо задоволення від своєї гри.
Коли команда стала грати у більшості, то трішки розслабилась. Чи ви були задоволені цим?
Я взагалі не люблю говорити про арбітраж, але це вперше у моїй кар’єрі в «Погоні», що ми граємо гру у більшості. Ніколи такого не було. І видно, хлопці так само зневірились, що так не може бути, а тут несподівано на перших хвилинах команда суперника опиняється у меншості. Ми трохи до цього були неготові. В перерві посиділи, розібрались, що треба робити. У нас 20 рівноцінних футболістів у команді, тому ми трохи освіжили гру, гравці, що вийшли на заміну, внесли у малюнок команди трохи свіжості та емоцій, що і змінило хід матчу.
Сьогодні Іван Юськевич зробив дубль. У другому таймі він змістився на позицію центрального нападника. Ви часто награєте таку схему, чи це було для 8-го номера в новинку?
Іван взагалі універсальний футболіст. Він за збірну Області грає лівого захисника. В принципі, на Кубку Юста випустили його на цю позицію, він два голи забив. Футболіст професійно відноситься до своєї справи. Я впевнений, що будь-кого на яку б позицію я не поставив, він би робив те, що має робити. Тому це не експеримент, футболісти просто роблять свою справу.