Oficjalna strona Klubu

ІДЕЯ БАНК ПІДТРИМУЄ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «ARMADA CUP 2018»

ІДЕЯ БАНК ПІДТРИМУЄ МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР  «ARMADA CUP 2018»

2-3 травня у Львові пройде Турнір двох міст за кубок Президента ЛСК «Погонь Львів» «ARMADA CUP 2018». У цьому дитячому турнірі візьмуть участь юні футболісти зі Львова та Кракова.

Організаторами заходу стали Львівський Спортивний Клуб “Погонь” Львів та Armada Finance S A. Турнір відбудеться завдяки патронату Львівської Міської Ради та Генеральному Консульству Республіки Польща у Львові. Партнерами заходи виступили ПАТ «Ідея Банк», Krakowski Bank Współdzielczy, CLS SP Z.O.O. У змаганнях візьмуть участь такі Львівські команди як «Погонь Львів», «Рух Винники-Львів», «Галичина Львів», з Польщі команди – «Вісла Краків», «Футбольна Академія U-21», «Гарбарня Краків».

Турнір «ARMADA CUP 2018» передбачає не лише спортивні змагання, алей захоплюючу екскурсійну частину. В перший день для юних учасників біля пам’ятника “Першому історичному футбольному матчу” буде організовану цікаву лекцію про львівський футбол від відомого футбольного журналіста Івана Яремки та провідного спортивного історика професора Збігнєва Бернарка (переможця конкурсу найкращий вчитель року). Після лекції юні футболісти відіграють біля пам’ятника показовий матч в ретро стилі, два тайми по 6 хвилин.

Ми в банку надаємо перевагу – підтримці дитячих спортивних заходів та підтримуємо українсько-польські ініціативи нашого консульства, – говорить Член Правління Ідея Банку Славомір Шляк. – А коли це Турнір між українськими та польськими юними футболістами, то наше перше чергове завдання підтримати таку подію та всіляко допомогти організаторам. Цього разу ми намагалися, аби юні футболісти отримали не тільки захоплюючі враження від самого турніру, але й повернулися додому із гарними цінними подарунками. Ми в банку надаємо перевагу – підтримці дитячих спортивних заходів та підтримуємо українсько-польські ініціативи нашого консульства, – говорить Член Правління Ідея Банку Славомір Шляк. – А коли це Турнір між українськими та польськими юними футболістами, то наше перше чергове завдання підтримати таку подію та всіляко допомогти організаторам. Цього разу ми намагалися, аби юні футболісти отримали не тільки захоплюючі враження від самого турніру, але й повернулися додому із гарними цінними подарунками.

Сам турнір між містами відбудеться 3 травня 2018 року на штучному футбольному полі спортивного комплексу у Винниках (вул. Спортова, 1).