Oficjalna strona Klubu

Pogończycy wezmą udział w pierwszej edycji Pucharu Kresów.

Pogończycy wezmą udział w pierwszej edycji Pucharu Kresów.

W niedzielę, 11 maja 2014 roku na Stadionie MOSiR w Puławach odbędzie się pierwsza edycja piłkarskiego turnieju o Puchar Kresów. Honorowym patronem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a na boisku zmierzą się najlepsze polskie drużyny z Kresów Wschodnich – Polonia Chmielnicki (Ukraina), Polonia Wilno (Litwa) oraz najlepszy klub przedwojennej Polski – Pogoń Lwów!


Dla osób, które zdecydują się spędzić majową niedzielę na stadionie w Puławach, organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, które pozwolą odwiedzającym nie tylko zobaczyć piłkarzy w akcji, ale również czynnie uczestniczyć w tym sportowym wydarzeniu.

Na najmłodszych widzów będą czekały atrakcje w postaci największego w Polsce dmuchanego zamku, zjeżdżalni, byka rodeo, basenu z plastikowymi piłeczkami, oraz licznych konkursów z nagrodami. Oprócz wspomnianych atrakcji, na kibiców będą czekały piękne cheerleaderki z popularnej grupy HASAO Show Dance & Cheerleaders, strefa z grillem i napojami oraz koncerty znanych muzyków. 
O wesołą atmosferę na rodzinnym pikniku zadba niezawodny Jankes – Krzysztof Jankowski z Radia Eska i Eska TV.

Bilety w cenie 12 zł ulgowy (kobiety, uczniowie, studenci, rodziny 2+1, 2+2, 2+3 itd., seniorzy po 60. roku życia) i 15 zł normalny będą do nabycia od piątku 11 kwietnia, czyli już na miesiąc przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dzieci, które nie ukończyły 10. roku życia, będą mogły wejść na wydarzenie za darmo (bez gwarancji miejsca siedzącego). 

Sprzedaż biletów będzie prowadzona zarówno w Internecie (www.kompania.kresy.pl) jak i w punktach sprzedaży biletów w Puławach i nie tylko! Lista punktów pojawi się wkrótce na wszelkich materiałach informacyjnych.
Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie 
www.pucharkresow.pl
oraz na Facebooku – 
www.facebook.com/pucharkresow.