Oficjalna strona Klubu

3-0 w Morszynie

3-0 w Morszynie

Niestety, dla drużyny Pogoni, mecz z FC Piętnieczany nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, a zakończył się wygraną gospodarzy. Spotkanie rozpoczęło się od zaciętej walki o piłkę w środku boiska, gdzie obie drużyny wymieniały się kilkoma atakami, sprawdzając obronę przeciwników.

W środku pierwszej połowy FC Piętnieczany zdołali zdobyć przewagę nad niebiesko-czerwonymi po skutecznym ataku. Chociaż Pogoń próbowała wyrównać wynik przed przerwą, ich wysiłki okazały się nieskuteczne.

Starając się zdobyć chociaż punkt w wyjazdowym meczu, Pogoń coraz częściej ruszała do przodu. Niestety, to zaowocowało kontratakami gospodarzy, którzy wykorzystali błędy w obronie Pogoni. W 59. minucie spotkania FC Piętnieczany podwyższyło wynik na 2-0. Ostatnie nadzieje na uratowanie meczu dla Pogoni zostały zniweczone w 81. minucie, gdy gospodarze zdobyli trzecią bramkę z rzutu karnego, ustalając wynik na 3-0.

Mimo niekorzystnego wyniku, zarówno FC Piętnieczany, jak i Pogoń, zaprezentowały zaciętą walkę na boisku, co z pewnością zasługuje na uznanie.