Oficjalna strona Klubu

90 lat Polonii Bytom

Kibiców Polonii czeka wspaniały, jubileuszowy rok.
Dla wszystkich fanów niebiesko-czerwonych rok 2010 będzie okresem szczególnym. Najbliższe 12 miesięcy upłynie pod kątem obchodów 90-lecia Polonii Bytom.
 
Władze klubu planują zorganizować kilka imprez towarzyszących temu wydarzeniu. Kilka dni temu, bo 7 stycznia, bytomski klub obchodził swój jubileusz. Pierwsza huczna impreza odbędzie się z kolei 21 lutego.
 
W nowej hali sportowej na Szombierkach odbędzie się Turniej Zapomnianych Mistrzów. Zaproszenie na imprezę przyjęły Pogoń Lwów, Garbarnia Kraków, Szombierki Bytom, Stal Mielec i Warta Poznań. Każdy z gości ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł mistrzowski.
 
Dzień wcześniej wystartuje turniej kibiców Polonii. Wezmą w nim udział zespoły złożone tylko z fanów niebiesko-czerwonych, którzy nie są zrzeszeni w żadnym klubie. Finał rozgrywek będzie miał miejsce w trakcie Turnieju Zapomnianych Mistrzów.
 
Na sam koniec odbędzie się prezentacja pierwszej drużyny Polonii. Szykuje się na prawdę przyjemna impreza z futbolem, a jest to dopiero miły początek całorocznych obchodów.