Oficjalna strona Klubu

Dzień rowerzysty 2010

Do wszystkich dla kogo rower to sposób życia, a aktywny sposób odpoczynku kojarzy się z rowerem. Do wszystkich kto chce by Ukraina stała się europejskim państwem nie tylko w definicji, ale i po europejsku przyjazna rowerzystom.
Zebrawszy się razem, by pokazać jak wielu nas jest, będziemy chcieli powiedzieć:
– Należy przyznać rowerzystów równoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego
– Budowa ścieżek rowerowych we Lwowie to aktualny temat który należy rozpatrzyć nie kiedykolwiek, a dzisiaj
– Parkingi rowerowe są rzeczą w mieście obowiązkową tak samo jak parkingi dla samochodów czy przejścia dla pieszych
– Prysznice oraz parkingi rowerowe w miejscu pracy to nie zachcianka, a potrzeba
– Rower to środek transportu ekologicznie czysty, rowerzystom nie jest obca myśl o tym w jakim stanie ekologicznym pozostawimy naszym potomkom otaczające środowisko.

Zbieramy się 29 maja o godz. 10:00 na placu przed Teatrem Opery i Baletu

Jechać będziemy: 10:30 start od Teatru Opery i Baletu na ulicę Akademicką, ul. Saksygańskoho, pl. Petruszewycza, ul. Zieloną, ul. Syhivska, prospekt Czervonoi Kalyny, ul. Lugańska, ul. Stryjska, Ul. Sacharowa, ul. Kopernika, prospekt Swobody, meta na placu przed Teatrem Opery i Baletu

Organizator: Lwowski Klub Rowerowy

Jeśli masz rower, ale nie miałeś okazji, lub brakowało ci śmiałości zapoznać z innymi, takimi jak ty – przyjdź i zostań jednym z nas! Z nami zawsze wesoło.

Po zakończeniu przejażdżki ulicami miasta zapraszamy w imieniu organizatorów „Lwowskiego rowerowego klubu” oraz „Międzynarodowej sieci aktywnych gier miejskich „Encounter” Do udziału w Rowerowej Grze terenowej „Tajemnice Lwowskich Podwórek”
Wszystkich uczestników czeka masa pozytywnych wrażeń oraz mnóstwo Lwowskich tajemnic.