Oficjalna strona Klubu

Dwa mecze – dwie wygrane!

 

W niedzielnym meczu przedostatniej kolejki „Premier Ligi Obwodowej” niebiesko-czerwoni spotkali się z piłkarzami z Jaworowa. 

O czternastej godzinie na polu zjawili się juniorzy obu drużyn. Podopieczni Mikołaja Buczaka, którzy ostro walczą o miejsce lidera ze Skałą Morszyn i Mikołajowem ruszyli po kolejne trzy punkty. Pogoniarzom udało się strzelić szybkie dwie bramki, które mocno zniechecily gości do dalszej walki, a gospodarze pamiętając o „liderskiej walce” ulepszali różnice strzelono-straconych bramek. Mecz zakończył się rozgromem Jaworzan 10:0. Po meczu gracze LKS-u wyszli na pierwsze miejsce w tabeli, jednak juniorzy FC Mikołajów maja mecz w zapasie.

Ostrym naciskiem rozpoczęli swój mecz seniorzy Pogoni. Niebiesko-czerwoni mieli kilka świetnych akcji pod bramką Jaworzan ale do realizacji w pierwszej polowie jednak nie doszło. Gra w drugiej połowie była bardziej nerwowa aczkolwiek remisowy wynik nie zadowalal żadnej z drużyn. W 74 min. spotkania swą okazje nie zmarnował Roman Bojko strzeliwszy jedyna ale decydująca bramkę w tym spotkaniu video. Wygrana Pogoni wyprowadza seniorów na siódme miejsce w tabeli.