Oficjalna strona Klubu

Emocje w walce o punkty

Emocje w walce o punkty

9 i 10 kolejka Ligi dla Pogoni Lwów to naprawdę chwila emocji, radości i smutku. 15 czerwca 2014 roku pogończycy w domowym meczu zmierzyli się z FC Mikołajów. Po rozegranym meczu składu juniorskiego i seniorskiego wpisu punktów do tabeli można było dokonać tylko dla naszej młodszej drużyny, która pokonała gości z wynikiem 3:1. Natomiast pierwsza drużyna Pogoni w tym dniu zaznała porażki 0:4.

Już za trzy dni w środę, 18 czerwca b.r. LKS spotkał się w derbach Lwowa z FC Opir Lwiw. Mecz cieszył się dobrą frekwencją widzów. Rywalizujące drużyny znajdują się na sąsiedniej pozycji tabeli ligowej. Kto objął pozycję wyższą? O tym zadecydował końcowy gwizdek sędziego, po którym Pogoń z wynikiem 0:2 zwyciężyła Opir. Bramki dla Pogoni strzelili: Włodzimierz Pyrih i Taras Buhryn.
Drużyna juniorów w tym dniu zdobyła tylko jeden punkt, ponieważ zremisowała 2:2. Niepokojącą informacją dla Klubu jest to, że bramkarz Pogoni za sfaulowanie napastnika Oporu otrzymał czerwoną kartkę, po czym emocjonalnie odniósł się do sędziego. Bramkarzowi grozi dyskwalifikacja na 7 meczy ligowych. O tym zadecyduje Federacja Piłki Nożnej Lwowskiego obwodu.

Pragniemy poinformować, że następny mecz LKS Pogoń Lwów zagra na domowym boisku „Trudowi rezerwy” przy ulicy O. Ołesia 25 w następną środę, 25 czerwca 2014 roku o godz. 15.00 (juniorzy), godz. 17.00 (seniorzy).