Oficjalna strona Klubu

Nieudany początek

Debiutowy mecz w 3. lidze rozpoczęli juniorzy. Częste pomyłki w środku pola obu zespołów oraz pasywna gra w ataku nie demonstrowała widowiskowej piłki. W końcu pierwszej połowy Pogoniarzom udało się strzelić bramkę. Marszałek wykorzystał pomyłkę obrony gospodarzy i skutecznie wyszedł na spotkanie z bramkarzem rywali.Po przerwie gracze LKSu mogli podwoić przewagę, niestety zabrakło im dokładności. Końcowy wynik 0:1 dla Pogoni.

 

Po debiutowej wygranej juniorów na polu zjawili się gracze podstawówki. Już w piątej minucie niebezpiecznie strzelił Kuz, jednak bramkarzowi rywali udało się zareagować na strzał Pogoniarza. W środku pierwszej polowy inicjatywa przeszła do gospodarzy. W 23. minucie piłka przeleciała kilka centymetrów nad poprzeczką gości, a po trzech minutach gospodarze wyszli na prowadzenie. Po strzale z rożnego napastnik Sokoła udanie dogłówkował. Już po dwóch minutach znów „standard” – rzut wolny i kolejna bramka.

Po przerwie niebiesko-czerwoni dodali w ataku, lecz gospodarze udanie grali w obronie. W końcu spotkania graczom Sokoła udało się strzelić trzecią bramkę z karnego, a w dodanym czasie Grycyk odegrał jedna bramkę. Wynik 3:1.