Oficjalna strona Klubu

Podsumowanie obozu w Gryfowie Śląskim

Przez ostatni tydzień zawodnicy lwowskiej „Pogoni” przygotowywali się do nowego sezonu, uczestnicząc w obozie sportowym w Gryfowie Śląskim.

 

 

 

 

Pogoniarze codziennie odbywali po dwa treningi oraz uczestniczyli w zajęciach teoretycznych. Wieczorne treningi LKS odbywał na miejscowym „Orliku” przyciągając sporą uwagę miejscowej młodzieży.

 

 

 

W czasie obozu rozegrane zostały dwa sparingi. 21 marca z KS „Karkonosze” Jelenia Góra, który zakończył się wynikiem 2:2 oraz 22 marca z KS „Piast” Zawidów, wynik 0:1.

 

 

            Obecność lwowskiej „Pogoni” w Gryfowie spotkała się z zainteresowaniem mediów ogólnopolskich. Na kilku portalach można było przeczytać informację o naszym pobycie w Gryfowie.

 

            Poza zajęciami sportowymi, drużynie LKS udało się również pojechać na wycieczkę do pobliskiego Frydlantu i zwiedzić m.in. zamek. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z wyjazdu:

 

            Trener Denis Czerniajew bardzo wysoko ocenił obóz. Mamy nadzieje na efekty w rozpoczynającym się już w przyszłą niedzielę, 1 kwietnia, sezonie rozgrywek III ligi. Przypominamy, iż jest to debiut reaktywowanej „Pogoni” w tak wysokiej lidze. Tym bardziej, zachęcamy do wspierania Dumy Lwowa!

 

            Dziękujemy sponsorom oraz osobom prywatnym za pomoc w organizacji obozu przygotowawczego oraz w szczególności sieci hoteli „DOBRE MIEJSCA”, która zapewniła nam wyjątkowo dogodne warunki pobytu w Gryfowie.

W sobotę  drużyna wraca do Lwowa. Po drodze mamy nadzieję, że uda się odwiedzić w Nowej Dębie najmłodszych zawodników, którzy właśnie uczestniczą w tamtejszym turnieju.