Oficjalna strona Klubu

Pogoń odpadła z Pucharu po rzutach karnych

Pogoń odpadła z Pucharu po rzutach karnych

W ćwierćfinale Pucharu Lwowskiego Obwodu 2026 Pogoń  zakończyła swój udział w rozgrywkach po dramatycznej serii rzutów karnych. W środowe popołudnie, 3 czerwca, niebiesko-czerwoni zremisowali bezbramkowo z Karpatami z Kamionki Bużańskiej, a o awansie do półfinału musiały zadecydować jedenastki.

Przez 90 minut spotkanie było wyrównane i obie drużyny stworzyły sobie kilka okazji bramkowych, jednak żadnej z nich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W konkursie rzutów karnych więcej zimnej krwi zachowali goście, którzy wygrali 5:4 i zameldowali się w półfinale rozgrywek.