Oficjalna strona Klubu

Przegrana w Mościskach: Lwowska Pogoń bez punktów

Przegrana w Mościskach: Lwowska Pogoń bez punktów

Lwowska Pogoń wróciła bez punktów z wyjazdowego meczu w Mościskach, gdzie musiała uznać wyższość gospodarzy. Mimo obiecującego początku, lwowska drużyna nie zdołała utrzymać przewagi, co zakończyło się bolesną porażką 0-3.

Pierwszy kwadrans spotkania wyraźnie należał do Pogoni, która skutecznie kontrolowała grę i stwarzała groźne sytuacje pod bramką FC Mościsk. Niestety, im bliżej środka pierwszej połowy, tym bardziej inicjatywę przejmowali gospodarze. Pierwsza bramka dla FC Mościsk padła w 31. minucie, po fatalnej pomyłce obrońców Pogoni.

Mimo intensywnych starań lwowskiej drużyny, nie udało się wyrównać wyniku. Każda próba ataku była skutecznie neutralizowana przez solidną obronę gospodarzy, a nieliczne sytuacje podbramkowe nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Pod koniec spotkania, gdy Pogoń za wszelką cenę starała się zdobyć wyrównującą bramkę, FC Mościsk dwukrotnie wykorzystał sytuację do kontrataku, zdobywając kolejne gole (74, 86 min). Ostateczny wynik 3-0 przypieczętował przegraną lwowian, która z pewnością jest dla nas bardzo rozczarowująca.