Oficjalna strona Klubu

Udany początek Pogoni w Turnieju Justa

13 lutego o godz. 15.00 na stadionie w miejscowości Polanie odbył się pierwszy mecz piątej grupy Turnieju Justa pomiędzy FC Dniestrem Polana – LKS „Pogoń” Lwów.

 

Od początku meczu Pogoniarze zasiedli na stronie rywali i częstymi atakami zagrażali bramce rywali. Świetnie się wykazał bramkarz Dniestru Polana, który demonstrował kilka dobrych sejfów. W środku pierwszej połowy po udanej dogrywce Pogoniarz Jan Juzkiewicz strzelił piękną bramkę w „dziewiątkę” z 19 metrów 1:0 dla Pogoni. W końcu pierwszej połowy Pogoniarze podwoili przewagę.  Andrzej Lewczuk przerzucił bramkarza Dniestra. 

Po przerwie Pogoń z nową siłą ruszyła na bramkę Dniestra. Na kolejny strzał nie trzeba było długo czekać. Po świetnym zagraniu Barańczuk zrzucił piłkę Olegu Tkaczenko, który „zaprowadził” piłkę do bramki rywali 3:0. W końcu spotkania Pogoniarze deklasowali Dniestr 4:0 bramka Romana Bojka  

Tabela 5 Grupy

Nr           Nazwa                                    S     Z     R     P     BIL      PKT

1    LKS „Pogoń” Lwów                        1    1      0      0     4-0      3

2   FC Gazowik-Hurtowyna Komarno       1     1      0      0     4-1       3    

3   FC „Wisznia”  Wisznia                         1     0      0      1     1-4       0

4  FC „Dniestr” Polana                            1     0      0      1     0-4       0 

Kolejny mecz LKS „Pogoń” Lwów  w ramach współpracy zagra w Przemyślu 19 lutego  o godz. 11,00  z miejską „Polonia” Przemyśl.  Zachęcamy wiernych kibiców naszego klubu do kibicowaniu Pogoni.

Hej Pogon!!!