Oficjalna strona Klubu

Podsumowanie I kwartału 2010

Obecnie przygotowujemy się: 

– do startu w III lidze obwodowej Lwowa (na dużym polu)
– gry terenowej „Uliczkami Lwowa”
– wyprawy rowerowej na Zakarpacie

Planujemy:
– Turniej piłki nożnej wśród polskich drużyn piłkarskich działających na Ukrainie
– III edycję rajdu „Śladami historii”

Podsumowanie miesiąca:
Na początku marca decyzja zarządu postanowiono zmienić trenera podstawowego składu drużyny piłkarskiej. Oczekujemy polepszenia kondycji piłkarzy i dobrego startu w III lidze obwodu Lwowskiego w piłce nożnej.
Na hali emocje raczej zagasają „Pogoń” po dwóch porażkach i jednym remisie niestety spadła na 4 miejsce w tabeli. Spodziewamy się że wprowadzone zmiany doprowadzą do regeneracji sił, i już w najbliższych meczach „Pogoń” powróci na wyższe pozycje.
Sekcja kolarska powoli się budzi z zimowego snu.  Na starcie Pucharu Lwowa nie stanęła, spowodowane to jest przygotowaniem do startu w zawodach kategorii XC  które startują w drugiej połowie kwietnia. dokładny termin rozpoczęcia jest jeszcze ustalany ponieważ mimo poważnych zamiarów i licznych zebrań towarzystw kolarskich nie udało się uniknąć kolizji imprez kolarskich organizowanych różnymi klubami.
Co do imprez organizowanych przez sekcję kolarską LKS „Pogoń” Lwów to terminy pozostają niezmienne, a mianowicie 2 maja start pierwszej edycji gry terenowej „Uliczkami Lwowa”, 15-16 maja dwudniowa wyprawa rowerowa na Zakarpacie, w programie dolina Narcyzów, Chust, Mukaczewo