Oficjalna strona Klubu

Raport z obozu Pogoni cz. II


Zawodnicy Pogoni Lwów szlifują formę przed rundą rewanżową na zgrupowaniu w Czeszowie. Oto kolejny raport z obozu Pogoni.


Dzień III (6 lipca)
Rano rozgrzewka w lesie i śniadanie. Następnie ekipa Pogoni wyruszyła w podróż do Wrocławia. Po krótkim spacerze starówką pogoniarze zostali zaproszeni do restauracji lwowskiej na obiad.

Następnie Pogoń rozegrała spotkanie ze Ślęzą Wrocław. W pierwszych minutach przeważali gospodarze, którzy chcieli szybko zdobyć bramkę. Jenak z czasem gra sie wyrównała, a w końcówce pierwszej połowy Pogoń przeprowadziła kilka groźnych ataków. Gra była bardzo ostra. Kontuzji doznali Tomaszewski, Naumko i Juzkiewicz. Ich gra w sobotnim rewanżu stoi pod dużym znakiem zapytania. Pomimo dużych emocji na boisku piłkarze obu drużyn podali sobie ręce.

Ślęźa Wrocław – Pogoń Lwów 0:0

W Pogoni Lwów zagrali: Milawski,  Naumko, Fajda, Tomaszewski, Parańka, Ostapec, Suchy, Dorżański, Juzkiewicz, Łewczuk, Bojko, Pyluch, Bogdanow, Grycyk, Grajecki, Mocyk, Niedzielny.

Ślęza Wrocław wystąpiła w składzie: Gąsiorowski, Wróblewski, Kątny, Szymiczek, Łątka, Pałys, Synowiec, Rajter, Grabowski, Wiaderkiewicz, Janas. W wrocławskim klubie wystąpiło też 6 piłkarzy testowanych.Dzień IV  (7 lipca)
Rano rozruch oraz trening. Po treningu zawodnicy i trenerzy wyruszyli do pobliskiej Trzebnicy gdzie zwiedzili Sanktuarium św. Jadwigi.


Po obiedzie piłkarzy zagrali sparing z miejscowym Błyskiem Kuźnieczysko. Na boisku zjawili się między innymi kierownik sekcji Czeslaw Zajdel i trener Denis Czerniajew  strzelec jednej z bramek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Po meczu zawodnicy obu drużyn spotkali się na grillu. Wieczorem trener  rozmawiał z piłkarzami o planach klubu na najbliższe lata.
 
Już wkrótce dalsza relacja ze zgrupowania Pogoni Lwów.