Oficjalna strona Klubu

Raport z obozu Pogoni cz. III


To już ostatnia część raportu z obozu przygotowawczego w Czeszowie.


Dzień V (8 lipca)

W tym dniu odbyły się dwa treningi jeden rano drugi po południu. Zawodnicy pracowali nad przygotowaniem fizycznym, oraz ćwiczyli rozgrywaniem stałych fragmentów gry. Wieczorem w ramach odpoczynku i regeneracji sił zawodnicy odbyli zajęcia na basenie.

Dzień VI (9 lipca)
Rano krótki rozruch, następnie wyjazd do Wrocławia. Przed meczem ze Ślęzą zawodnicy wzięli udział w sesji fotograficznej urządzonej przez partnerów Pogoni. Po sesji zawodnicy odbyli krótki trening. Następnie udali się na obiad w restauracji lwowskiej. Po obiedzie wyjazd na mecz. Przed meczem klika wskazówek trenera i Pogoń wychodzi walczyć na boisku.

W tym meczu Duma Lwowa zagrała w osłabionym składzie nie mogli zagrali Naumko i Fajda, którzy byli kontuzjowani. Jednak na murawie pojawił się Juzkiewicz, który też był kontuzjowany po środowym meczu, ale zdołał się wykurować. Niestety mecz był bardzo ostry. Dziwiła bezpardonowa gra gospodarzy, którzy ostro faulowali gości. Cztery czerwone kartki (po dwie dla każdej z drużyn) nie mogą z pewnością nadać temu meczowi statusu towarzyskiego. Lecz po meczu wspólny grill zintegrował dwie młode drużyny.

ŚLĘZA WROCŁAW – POGOŃ LWÓW 2-0 (1-0)
1-0 Rajter 16′
2-0 Synowiec 50″

ŚLĘZA –  Gąsiorowski, Wróblewski, Kątny, Pałys, Rajter, Drozd, Grabowski, Synowiec, Łątka, Szymiczek oraz 7 zawodników testowanych.
POGOŃ – Grajecki, Tomaszewski, Parańka, Ostapec, Suchy, Dołżański, Juzkiewicz, Łewczuk, Bojko, Mocyk, Grycyk, Pyluch, Bogdanow, Nierdzielny, Milawski.

Po meczu zawodnicy udali się na zwiedzanie Wrocławia, a po przyjeździe do Czeszowa odbył się pożegnalny grill.

Dzień VII (10 lipca)
Powrót do Lwowa.

Oto co po obozie powiedział nam trener Pogoni Denis Czerniajew:
Bardzo wysoko oceniam ten pierwszy obóz. Udało nam się zrealizować w stu procentach to co sobie założyliśmy. Teraz po przyjeździe do Lwowa nasi piłkarze będą trenowali na plażowym boisku przy jeziorze Winnickim. Następnie w dniach 24.07 – 02.08 udamy się na obóz do Dębicy.