Oficjalna strona Klubu

Wielkanocna paczka dla polskiego kombatanta na Kresach

Wielkanocna paczka dla polskiego kombatanta na Kresach

Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lwów we współpracy z Lwowskim Klubem Sportowym „Pogoń” rozpoczyna zbiórkę darów na paczki świąteczne dla polskich kombatantów we Lwowie. Akcja zbiórki finansowej i rzeczowej potrwa do 15 marca.

– „To jest konkretna pomoc dla konkretnych osób. Pamiętajmy, że nasi bohaterowie żyją w skrajnym ubóstwie, dlatego apeluję do każdego mieszkańca Stalowej Woli, aby dorzucił swoją cegiełkę. To tak naprawdę może być tylko kawa, ciastko bądź czekolada – ale zapewniam, że trafi ona do osób które tego zwyczajnie potrzebują i im się to należy. Piłkarze Pogoni Lwów również pomagają w zbiórce, jest to cykliczna akcja i bierzemy w niej udział rok w rok” – mówi przedstawiciel Lwowskiego Klubu „Pogoń” Marcin Siembida.

Do akcji może przyłączyć się każdy przekazując następujące produkty: kawa mielona lub ekspresowa, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, ciastka, czekolada i inne produkty o dłuższym terminie oraz najważniejszy element – kartkę świąteczną z życzeniami.

A produkty na paczki można przekazać po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu: 500290793 lub e-mailowym pod adresem: m.siembida@pogon.lwow.net.erminie oraz najważniejszy element – kartkę świąteczną z życzeniami.