Oficjalna strona Klubu

Przykra domowa porażka z „Karierem-Dniestrem”

Mecz 14 kolejki Premier Ligi obwodowej rozpoczął się z ataków gości ze Starego Sambora, którzy próbowali zdobyć szybką bramkę. Po odbiciu ofensywy rywali gra przeszła na środek boiska. W środku spotkania każda z drużyn miała kilka możliwość objąć prowadzenie. Jedną z takich okazji w 31 min wykorzystali gracze gości, którzy skutecznym strzałem w krótki róg, pokonując bramkę Woronowskiego (0-1).

W drugiej połowie Pogończycy przyjęli inicjatywę na boisku. W 65 min meczu po zagraniu w pole karne gości bramkarz „Kariera-Dniestra” pod presją Pogończyków pomylił się i wpakował piłkę we własną bramkę (1-1). Ostatnie minuty meczu były dramatyczne dla Pogoni. Za odkopnięcie piłki po gwizdku, sędzia spotkania ukarał drugą żółtą katką Primakowa, który był zmuszony opuścić boisko. A w 96 min grając w osłabieniu Pogończycy stracili  bramę (1-2) tracąc cenny punkt w tym meczu.