Oficjalna strona Klubu

Seniorzy Pogoni zwyciężają w dzisiejszym spotkaniu w Rawie Ruskiej. Juniorzy liderem tabeli.

Po dziesięciominutowych licznych atakach gospodarzy Łokomotiw oddał inicjatywę Pogoni, która to coraz częściej utrzymywała futbolówkę. Gospodarze czekali na swą szansę w kontrataku. W środku pierwszej połowy gra toczyła się przeważnie w pobliżu bramki rywali jednak strzały niebiesko-czerwonych były niecelne. Pod koniec pierwszej połowy po strzale Bucka piłka trafiła w słupek. Jedyna bramka w meczu wpadła w 60 min spotkania. Po podaniu w pole karnego Dudok skierował piłkę w dolny róg bramki. Kluczowym elementem spotkania było wykluczenie zawodnika gospodarzy, który mając już żółty kartonik padnięciem w polu karnym Pogoni próbował wykombinować rzut karny. Sędzia spotkania ukarał zawodnika drugą żółtą kartą, która zobowiązała zawodnika do opuszczenia boiska. Końcówka meczu byka bardzo nerwowa. Pogończycy marnowali kolejne okazji do zdobycia bramki zaś gospodarzy próbowali wyrównać wynik spotkania grając w mniejszości. Po trzech spotkaniach Pogończycy zdobyli 7 punktów oraz pozostają wiceliderem ligi.

Juniorzy Pogoni górą w Rawie Ruskiej. Młodzi Pogończycy po trzech kolejkach nie utracili punkty. Po wygranej z Łokomotiwem (2:0) Pogończycy utrzymują liderstwo w tabeli ligowej.