Oficjalna strona Klubu

Podziękowania za pomoc przy organizacji Turnieju

Podziękowania za pomoc przy organizacji Turnieju

W imieniu Lwowskiego Klubu Sportowego dziękujemy naszym gościom, działaczom sportowym oraz sponsorom za ich wkład i wsparcie w realizację Turnieju Dwóch Miast Armada Cup 2018 o Puchar Prezesa LKS Pogoni Lwów.

Panu Piotrowi Duninowi-Suligostowskiemu, wieloletniemu działaczowi i prezesowi Wisły KrakówPanu Mirosławowi Szymkowiakowi, wielokrotnemu reprezentantowi Polski i mistrzowi Polski w barwach Wisły Kraków i Widzewa Łódź. Panu Markowi Koniecznemu za relację sportową turnieju.

Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom turnieju tj. bankowi IdeaBank Ukraina-reprezentowanemu przez Panią Annę-Marię Romańczuk, Krakowskiemu Bankowi Spółdzielczemu-reprezentowanemu przez Pana Macieja Drozdowskiego, firmie CLS sp. z o.o. reprezentowanej przez Prezesa Mariusza Zysika, za wsparcie rzeczowe i finansowe wydarzenia.
Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju Konsulowi Generalnemu RP we Lwowie Panu Rafałowi Wolskiemu oraz przedstawicielom Urząd Miasta Lwowa za pomoc w przygotowaniach do tego wydarzenia.

Podziękowania należą się także Panom Iwanowi Jaremko oraz Profesorowi Zdzisławowi Bednarkowi, za prelekcję i historyczny rys piłkarskiego spotkania Dwóch Miast z 1894r. 


Wyrazy podziękowania za organizację turnieju Armada Cup 2018 Turniej Dwóch Miast kierujemy również w kierunku Pani Dominice Sterlińskiej za pomoc organizacyjną oraz  stałą opieką nad turniejem.
Podziękowania dla trenerów, kierowników drużyn, sędziego, opieki medycznej, spikera, oraz wszystkich tych, którzy włożyli swój wkład w organizację turnieju.