Oficjalna strona klubu

Pogoń Lwów zwycięzca I Międzynarodowego Turnieju Mikołajkowego ArmadaCup 2018.

Pogoń Lwów zwycięzca I Międzynarodowego Turnieju Mikołajkowego ArmadaCup 2018.

W turnieju wzięły udział sześć drużyn dziecięcych reprezentujących następne klubu: AP 21 Kraków, Tarnowska Akademia Piłkarska, Polonia Przemyśl, Hałyczyna Lwów, Pride Lwów oraz Pogoń Lwów. Turniej odbył się w Medyce w dniu 8 grudnia.

Wyniki meczów turnieju:

Polonia Przemyśl – Pogoń Lwów 0-1

Hałyczyna Lwów – AP 21 1-2

Polonia Przemyśl – TAP 2-2

Pride Lwów – Hałyczyny Lwów 1-0

TAP – Pogoń Lwów 0-2

Praid Lwów – AP 21 2-3

Hałyczyna Lwów – Pogoń Lwów 1-2

TAP – Pride Lwów 2-0

AP 21 – Polonia Przemyśl 1-0

Hałyczyna Lwów – TAP 0-0

Pogoń Lwów – Pride Lwów 1-0

Polonia Przemyśl – Hałyczyna Lwów 0-1

Pogoń Lwów – AP 21 1-1

Polonia Przemyśl – Pride Lwów 2-0

AP 21 – TAP 2-1

Organizatorem turnieju był Lwowski Klub Sportowy POGOŃ. Honorowym gościem sportowej imprezy był Mirosław Szymkowiak, wielokrotny reprezentant Polski i mistrz Polski w barwach Wisły Kraków i Widzewa Łódź, który wręczył nagrody i upominki uczestnikom I Międzynarodowego Turnieju ArmadaCup 2018. Puchar Turnieju wręczył prezes zarządu Spółki ArmadaFinanse SA — p. Tomasz Zapiór.

W imieniu Lwowskiego Klubu Sportowego POGOŃ składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym drużynom piłkarskim, Sponsorom Turnieju: Spółce Armada Finanse S. A., Krakowskiemu Banku Spółdzielczemu, oraz fundacji Wawel z Rodziną i firmie Wawel za wsparcie rzeczowe i finansowe.

Dziękujemy również Panu Mirosławowi Szymkowiak, wielokrotnemu reprezentantowi Polski, prezesowi Spółki Armada Finanse Tomaszowi Zapiorowi oraz wiceprezesowi Pawłowi Zapiorowi za przybycie na nasz Turniej.

Wyrazy podziękowania składamy także Konsulowi Generalnemu RP we Lwowie za pomoc w sprawnej przeprawie ukraińskich drużyn przez granicę.

Za pomoc w organizacji I Międzynarodowego Turnieju Mikołajkowego AramdaCup 2018 r. kierujemy podziękowania pracownikom spółki Armada Finanse na czele z p. Dominiką Sterlińską